Logo

PHUP HOLPONA Sp. z o.o.
ul. Amarantowa 20, 45-401 Opole
tel.: 77 45 55 960, gsm: 501 474 804

 
Logo

Zostań naszym partnerem handlowym


Zostań partnerem handlowym Helixii!


W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na oferowane przez nas ślimaki, zapraszamy do współpracy przyszłych hodowców. Współpraca z nami to gwarancja sukcesu i bezpieczeństwa. Posiadamy ogromne doświadczenie zarówno w prowadzeniu najbardziej opłacalnej hodowli, jak i sprzedaży żywca oraz produktów spożywczych.

Przypominamy, że jesteśmy jedna z najdłużej działających w Polsce ferm ślimaka jadalnego Helix aspersa. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2009 roku, pierwsze szkolenie przeprowadziliśmy w marcu 2011 roku.Równolegle rozwijaliśmy działalność naukowo-badawczą angażując się w rozwojowe projekty z międzynarodowymi instytucjami o uznanej renomie.

Szanowni Państwo!
Informujemy, że w naszej ofercie znajdują się wylęg oraz kokony Helix Aspersa Maxima w dowolnych ilościach. Zapewniamy 100% skuteczność wylęgu. Realizujemy również indywidualne zamówienia na wylęg i kokony Helix Aspersa Muller.  Zapraszamy do zakupów.

Przypominamy, że prowadzimy skup Helix Aspersa Maxima i Helix Aspersa Muller.

Kupujemy ślimaki odpowiednio przygotowane: czyste, w dobrej kondycji, wypróżnione, z niepokruszoną muszlą. W zależności od wagi dostarczonego materiału przyjmujemy podział na 2 klasy:
  • I 14-24 g wywinięty
  • II 12-24 g wywinięty / niewywinięty

Szczegółowych informacji na temat skupu udzielamy telefonicznie pod nr tel +48 501 474 804 (Robert)

Serdecznie zapraszamy!

UWAGA: W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na ślimaki skupimy również towar nie spełniający ściśle powyższych parametrów. Ponadto zaoferujemy Państwu atrakcyjne warunki sprzedaży. Istnieje możliwość podpisania kontraktów długoterminowych, które zapewnią naszym hodowcom bezpieczeństwo i komfort hodowli niezależnie od panujących na rynku realiów cenowych w kolejnych sezonach.